WEIMA – drtiče


Celosvětově se zvyšuje potřeba drcení materiálu k dalšímu zpracování, energetickému využití nebo levnějšímu a snadnějšímu transportu, případně skartace dat a datových nosičů.
WEIMA přináší řešení.

Oblast drcení je neuvěřitelně široká. Žádný materiál nelze srovnat s jiným a určit tak pravidla drcení a konstantní nasazení strojů. I požadavky na výsledek drcení jsou individuální. Různé typy drcení tak nemusí vždy přinést požadovaný a jednoznačný výsledek.

WEIMA se svými zkušenostmi (téměř čtvrt století) a technickými znalostmi vám, v drtivé většině případů, dokáže navrhnout individuální řešení vašeho problému.

Pro různorodé materiály např. plasty, papír, kartóny, kov, odpad nebo datové nosiče je možno navrhnout optimální řešení jejich zpracování. Umožňuje to široký výrobní program drtících strojů WEIMA odpovídající mnoha požadavkům. Nabízíme vám jednorotorové, 4-rotorové drtiče, mnoho typů drtících a střižných nástrojů, plátků a nožů či rozdílná přitlačovací zařízení. Můžete se rozhodnout pro horizontání nebo vertikální drcení i plnění, různé typy dopravy, přepravy a výstupu materiálu.

Drcením dosáhnete nejen zmenšení objemu, ale v mnohých oblastech získáte z odpadu velice cenný materiál.