O NÁS

 

Společnost MOUDER s.r.o. je generálním zastoupením společnosti HUSMANN na českém a slovenském trhu. Již od samého počátku svého působení funguje jako plnohodnotné zastoupení s nabídkou komplexních služeb zákazníkům, včetně servisní sítě, projekční činnosti či technologických návrhů řešení. Pro zajištění širší nabídky technologií pro zpracování odpadů a vyššího komfortu pro naše klienty společnost MOUDER s.r.o. navázala spolupráci s dalšími významnými výrobci. V současné době naše společnost zastupuje i značky GRÜNDKEN, HEGER, IWK, PAALGROUP, SPALECK, WEIMA a WESTERIA.

Společnost MOUDER s.r.o. navázala na tradici jednoho z největších a nejsilnějších výrobců zařízení a technologického vybavení pro sektor nakládání s odpady v Evropě, společnosti HUSMANN. Tato společnost byla založena již v roce 1953 v Niederlangenu v Německu. Za dobu své působnosti za ní stojí nespočet úspěšných projektů, podpořených řadou let vývoje, které zaručují bezchybné provedení vysoce kvalitních zařízení společnosti Husmann. Rodinná firma se důslednou orientací na potřeby trhu a trvalým růstem vypracovala na renomovaného výrobce v oblasti odpadového hospodářství. V současnosti 4 výrobní závody Dörpen, Lathen, Crailsheim a Wittstock zaměstnávají celkem více než 300 zaměstnanců.

Již tak široký výrobní program společnosti HUSMANN jsme pro vás doplnili mimořádně výkonnými speciálními technologiemi pro drcení plastů, kovů, alternativních paliv, biomasy a dalších složitých materiálů určených ke zpracování, od společnosti WEIMA. Pro následnou redukci objemu nebo pro další energetické využití nabízí firma i briketovací stroje.
Pro pohodlné a rychlé třídění a zpracování biomasy, kompostu, drceného dřeva, alternativních paliv a dalších slouží bubnová síta od společnosti GRÜNDKEN.

Společnost MOUDER s.r.o. také doplnila sortiment dodávaných zařízení o výrobky firmy PAAL GROUP, společnost světového významu specializující se na navrhování a výrobu vysoce výkonných kanálových lisů a podpůrných zařízení. Více než 150 let se skvělé provedení výrobků této firmy kombinuje s bezkonkurenční úrovní, výkonem a spolehlivostí při nejnižších možných provozních nákladech.

Jsme potěšeni, že našim obchodním partnerům v Čechách, na Moravě a na Slovensku můžeme zajistit komfort, jistotu a kvalitu prostřednictvím našich, letitou praxí prověřených zahraničních partnerů. Proto nám svěřte vaše starosti s odpady, sdělte nám vaše úvahy či záměry, a naši odborníci vám navrhnou a zajistí komplexní nejvhodnější řešení včetně dodávek moderních zařízení. Vzhledem k pokročilým výrobním technologiím, nabízíme vysoce kvalitní technické produkty navíc ve velmi dobrém poměru cena/výkon.

Orientace na potřeby zákazníků, solidní finanční podmínky a kompetentní nákladová produkce s kvalifikovanou pracovní sílou je naší mimořádnou motivací a věříme, že jsou to podmínky pro pozitivní vývoj v budoucnosti zejména v době, kdy koncepce ochrany životního prostředí přitahuje stále větší pozornost.